Original Workout - komplexní řešení pro streetworkout
+420 724 366 449

O nás

Naše společnost Evropská Training s.r.o. pracuje s pohybem a zdravým životním stylem více jak 10 let. Jsme firmou, která se zaměřuje na pohyb, zdraví a vitalitu pro nejširší veřejnost. V roce 2015 jsme se stali oficiálním distributorem známe značky OriginalWorkout.de (fima DietFitness s.r.o. Praha).
Evropská Training s.r.o. a Fitness Professional Academy je vedena panem Mgr. Michale Pietrakem, která se dlouhodobě věnuje edukační a osvětové činnosti v oblasti zdraví, sportu, kráse a síle lidského těla. Je mimo jiné také představitelem oblíbeného programu H.E.A.T., který se zaměřuje na kondiční chůzi věkových kategorií. Vybavil již více než sto fitness center.

Otevřeli jsme více než 60 hřišť u nás, ale i v Německu, Belgii, Holandsku, Itálii a v Anglii.

FITNESS A WORKOUT HŘIŠTĚ, KALISTENIKA

Filosofie:

Není nic hezčího a zdraví prospěšného, než cvičení s vlastní vahou. To nabízí workoutové hřiště. Takové cvičení nezatěžuje klouby, stává se místem setkávání a podporuje aktivní trávení volného času, a to především mládeže, sportovce i seniory. Kalisteníka není jen cvičení s vlastní vahou, ale reprezentuje lidské učení vyjadřující KRÁSU a SÍLU lidského těla. STREET WORKOUT je životní stylem reprezentující aktivní trávení volného času, která ruší fyzikální pojem gravitace.

Edukace:

Evropská Traning s.r.o. za spolupráce se značkou ORIGINAL WORKOUT a společně s FP-Academy.com připravily první oficiální Akreditovaný kurz – kondičního posilování se specializací na STREET WORKOUT. Na základě absolvování kurzu a získání osvědčení o rekvalifikaci může instruktor požádat o vázanou živnost.

Sociální aspekt:

Při sportu na hřištích se eliminují problematické návyky, např. kouření u mládeže a nesmyslné posedávání u PC. Proto mládež ve vlasstním týmu podporujeme, vysíláme na soutěže a zajímá nás, jakých výsledků dosahují. Tato filosofie se velmi dobře osvědčuje v Německu, kam většinu svých hřišť dodáváme.

Ekonomický aspekt:

Stejně tak i senior na veřejném hřišti může trávit čas, zacvičit si, setkat se s přáteli – aniž by utratil jednou korunu.

Profi a rekreační cvičení:

Hřiště jsou navržena tak, aby bylo naprosto jedno, zda na nich cvičí velký sportovec, nebo například maminka s dětmi. Konstrukce ORIGINAL WORKOUT jsou tedy reálně připraveny uspokojit jak profesionální STREETWORKOUTery, tak hobby běžce či inlinery, seniory nebo mládež – k posílení a protažení svých unavených partií.

Bezpečnost, důraz na kvalitu:

Veškeré prvyk jsou vyráběny v České republice dle všech bezpečnostních a kvalitativních norem a nejpřísnějších nároků na kvalitu. Všechny potřebné certifikáty máme k dispozici.

Cenová kalkulace:

Dle Vašich požadavků vytvoříme cenovou kalkulaci tak, aby odpovídala možnostem finančního rozpočtu Vaší obce.

Proč si nás vybrat?